Home ШОУ БИЗз Балкан Подарок од 35.000 евра: Филип Живојиновиќ и купи автомобил на Александра Пријовиќ...

Подарок од 35.000 евра: Филип Живојиновиќ и купи автомобил на Александра Пријовиќ (фото)

SHARE

Александра Пријовиќ од својот иден сопруг Филип Живојиновиќ доби автомобил вреден 35.000 евра.

Станува збор за автомобил од марката „Мерцедес“ кој пејачката со години го посакувала, но не успеала да си ја реализира желбата поради големиот број обврски.

Пријовиќ минатата година добила возачка дозвола, а пред патувањето во Америка, каде Филип ја запроси, тој го нарачал автомобилот.

Како што пишуваат српските медиуми, автомобилот бил изненадување откако се вратиле од Америка, а пејачката на последното снимање на Гранд пристигнала токму со него.