Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Подарок вреден 60.000 долари: Момчето на Кајли Џенер за роденден и купи…

Подарок вреден 60.000 долари: Момчето на Кајли Џенер за роденден и купи…

SHARE

На 10-ти август, Кајли Џенер го прослави својот 20-ти роденден.

Забавата овој пат бешево кругот на најблиските пријатели и семејство, а помеѓу нив беше и нејзиното момче Тревис Скот.

Раперот се потруди да ја изненади Кајли со подарокот кој чини 60.000 долари.

Тој и подари ланче во форма на пеперутка со многу драги камења на него.

Погледнете.

РЕКЛАМИ:
Loading...