Home ШОУ БИЗз Балкан Погледнете го настапот на Јелена Карлеуша вреден 10.000 евра (видео)

Погледнете го настапот на Јелена Карлеуша вреден 10.000 евра (видео)

SHARE

Јелена Карлеуша вчера на финалето на „Ѕвездите на Гранд“ промовираше два дуети со Аца Лукас и Азис.

За нејзиниот настап со Лукас за песната „Банкина“, се најавуваше технички спектакл, а целата реализација чинела 10.000 евра.

Погледнете го настапот.

РЕКЛАМИ:
Loading...