Home ШОУ БИЗз Мак сцена Погледнете го секси видеото на Елена Велевска за „Планета Паинер“

Погледнете го секси видеото на Елена Велевска за „Планета Паинер“

SHARE

Елена Велевска го претстави видеото за нејзината нова песна на бугарски јазик насловена „Уволнен си от живота ми“.

Во видеото фолкерката го покажа своето секси тело во неколку провокативни комбинации, снимени на јахта на Црното море.

Елена никогаш не изгледала посекси!

РЕКЛАМИ:
Loading...