Home ШОУ БИЗз Балкан Погледнете каде живее Весна Змијанац (фото)

Погледнете каде живее Весна Змијанац (фото)

SHARE

Популарната пејачка и ѕвезда во поранешна Југославија, а сега членка на музичкото талент шоу „Никогаш не е доцна“, Весна Змијанац, го отвори вратите од нејзиниот дом.

Станот потсетува на оние од американските филмови и остава впечаток дека Весна е вистински мајстор за уредување на ентериерот.

Белите ѕидови украсени со уметнички слики, бела кожна гарнитура и огромна трпезариска маса даваат впечаток на префинет стил.

Погледнете каде живее Весна Змијанац:

весна змијанац

весна змијанац1

весна змијанац2

весна змијанац3

весна змијанац4

РЕКЛАМИ:
Loading...