Home ШОУ БИЗз Балкан Погледнете како Ава повторно ја изведува „Италиана“ (видео)

Погледнете како Ава повторно ја изведува „Италиана“ (видео)

SHARE

Ава Карабатиќ се враќа во добро препознатливиот стил!

Ако ви недостасуваа лудориите на старлетата, сега погледнете ја нејзината последна изведба на „Италиана“.

Хиперактивната Ава скокала, пеела и танцувала на бината во клубот додека го пеела хитот на Северина.

Погледнете ја Ава како повторно ја изведува „Италиана“!

РЕКЛАМИ:
Loading...