Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Погледнете како беше на концертот на Бијонсе (видео)

Погледнете како беше на концертот на Бијонсе (видео)

Американската пејачка Бијонсе синоќа одржа спектакуларен концерт во Белград.

Светската музичка ѕвезда пееше пред 17.000 фанови.

Низ неколку видеа, погледнете како беше вчера во Белград.

Инаку, Бијонсе токму од српската престолнија ја започна нејзината светска турнеја „Шоуто на госпоѓа Картер“.

Бијонсе во Белград – Crazy in Love

Бијонсе во Белград – End of Time

Бијонсе во Белград – If I Were A Boy

Бијонсе во Белград – Why Don`t You Love Me

Бијонсе во Белград –  Will Always Love You и Halo