Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Погледнете како една од најубавите жени изгледала како тинејџерка

Погледнете како една од најубавите жени изгледала како тинејџерка

SHARE

Дури и во најмладите години „секс бомбата“ Софија Вергара изгледала атрактивно.

За време на гостувањето во неделната промоција на „Modern Family: E!“, Софија покажа фотографии од семејниот албум.

„Имав 17 години и бев на плажа со моите родители кога дојде еден човек и праша дали може да ме фотографира“- изјави Софија за клучниот момент во нејзиниот живот, покажувајки слика од тој период.

Софија која денес има 41 година, не ни замислувала дека нејзиниот живот по средбата со непознатиот човек толку ќе се промени. Нејзината прва реклама беше за компанијата „Пепси“, со што воедно започна и нејзината кариера.

Благодарение на нејзината убавина Софија се наоѓа на листата на најсексипилните жени во светот. Иако можеби звучи изненадувачко, Софија е мајка на 21 годишен син Маноло.

Видео: Софија Варгара како тинејџерка

РЕКЛАМИ:
Loading...