Home ШОУ БИЗз Мак сцена Погледнете како изгледа идната снаа на Лила Филиповска

Погледнете како изгледа идната снаа на Лила Филиповска

1924
0
SHARE

Лила Филиповска и нејзиниот син Филип, буквално се како пријатели, па многу често можеме да ги видиме заедно низ скопските кафулиња.

Па покрај мајка како Лила, која е една од најубавите и најнегуваните водителки во Македонија, Филип изградил високи критериуми кога станува збор за избор на девојките.

На социјалните мрежи тој често објавува фотографии, а на дел од нив е во друштво и прегратка на синооката Кристина која најверојатно го освоила неговото срце.

Дали оваа убавица ќе биде издната снашка на Лила, останува да почекаме.

лила филиповска и филип

лила филиповска и филип

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here