Home ШОУ БИЗз Балкан Погледнете како Цеца ги забавуваше сите во Нови Сад за Стара Нова...

Погледнете како Цеца ги забавуваше сите во Нови Сад за Стара Нова година

SHARE

Иако се пишуваа петиции да се забрани нејзиниот настап, фолк дивата Цеца Ражњатовиќ синоќа на жителите на Нови Сад им приредила одлична забава.

„Добро вечер Нови Сад. Ме направивте нејсреќната личност. Ќе се потрудиме на најдобар можен начин да ја дочекаме православната нова година. Да шириме љубов“, порачала Цеца на почетокот на концертот.

Погледнете како било вчера во Нови Сад.

РЕКЛАМИ:
Loading...