Home ЗАБАВА Погоди кој е?

Погоди кој е?

SHARE
Фото: принтскрин/Instagram

Ова преслатко девојче денес е една од најубавите жени во Македонија.
Познатата пејачка Елена Ристеска ги освои симпатиите на своите фанови откако на социјалните мрежи објави фотографија од детството.

РЕКЛАМИ:
Loading...