Home ЗАБАВА Луд Свет Полицијата го бара: Навечер врши голема нужда на паркирани автомобили (фото)

Полицијата го бара: Навечер врши голема нужда на паркирани автомобили (фото)

SHARE

Замислете ова вас да ве дочека наутро на автомобилот…

Сопствениците на автомобили во градот Акрон, во американската сојузна држава Охајо, не знаат дали наутро на нивниот автомобил ќе дочекаат човечки измет.

Имено, полицијата трага по маж кој навечер извршува голема нужда на паркирани автомобили и секако, бега.

Досега голема нужда извршил над 19 автомобили.

Во еден од тие моменти некој случаен минувач успеал да го фотографира, па затоа полицијата сега ја има неговата фотографија.

Прашање на време е кога ќе му стават крај на овој „смрдлив“ вандал.

РЕКЛАМИ:
Loading...