Home ШОУ БИЗз Балкан Полицијата го приведе: Откриен убиецот на Јелена Крсмановиќ (фото)

Полицијата го приведе: Откриен убиецот на Јелена Крсмановиќ (фото)

SHARE

Се отплеткува приказната за убиство на „Ѕвездата на Гранд“, 33-годишната пејачка Јелена Крсмановиќ – Марјановиќ.

Пејачката која пред три ипол месеци беше убиена на насипот кај Борча, во Црвенка, беше брутално мачена и крвнички удирана во главата.

И после толку месеци полицијата не може да го најде убиецот од кој стравува целото село.

јелена крсмановиќ

Сепак, по последното грозоморно убиство во Србија, кога Владица Р. ја силуваше и уби тригодишната Ангелина, па се дозна дека убил уште една жена, стана јасно дека е сериски убиец, а полицијата е на нова трага по сознанието дека бил фан на Јелена Крсмановиќ.

малата Ангелина

Со оглед на тоа дека убиствата се извршени на истиот начин, Ангелина беше удирана со камен во главата, а исто така и Јелена, по што двете беа мачени и усмртени, полицијата се сомнева дека Владица кој ја зави Србија и регионот во црно, е убиецот и на пејачката.

Сега полицијата го испитува Владица дали има поврзаност со делото.

јелена крсмановиќ со убиецот

РЕКЛАМИ:
Loading...