Home INFO Полошо и од порното: Вака изгледаше Северина на почетокот на кариерата (видео)

Полошо и од порното: Вака изгледаше Северина на почетокот на кариерата (видео)

реклама:G Natural

Таа е една од најубавите и најпопуларните жени на Балканот, а многумина ја сметаат за модна икона поради беспрекорниот стил на облекување.

Но, веруваме дека оваа снимка Севе би сакала да ја сокрие од јавноста, а на почетоците на нејзината кариера, била сосема спротивност од она што е денес.

Руса кадрава коса, и имиџ карактеристичен за тој период…Северина изгледа речиси непрепознатливост.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“