Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Понеделничка секси доза на Цеца Ражнатовиќ од Малдиви (фото)

Понеделничка секси доза на Цеца Ражнатовиќ од Малдиви (фото)

реклама:Лето во Банско

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ сеуште е на својот тропски одмор на Малдивите заедно со своите пријатели но и момчето Богдан.

Пејачката со своите Инстаграм фанови не престанува да споделува секси фотографии во бикини за што постојано добива позитивни коментари и лајкови.

Дека се забавува како тинејџерка видете и сами во последните нејзини објави…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------