Home ШОУ БИЗз Балкан Пораѓај од 10.000 евра: Се и е испланирано на бремената Наташа Беквалац

Пораѓај од 10.000 евра: Се и е испланирано на бремената Наташа Беквалац

SHARE

Наташа Беквалац до детали го испланирала своето породување, кое се очекува на почетокот на март.

Таа одлучила ќерката што ќе ја добие со сопругот Лука Лазукиќ да ја роди во едно приватна болница во Белград, каде веќе резервирала апартман.

Породувањето и престојот ќе ја чинат Наташа 6.000 евра, додека 4.000 евра ќе потроши за замрзнување на матичните келии.

Иако првобитниот план беше нејзиното дете да се роди во Виена, каде редовно одела на контроли, Наташа се предомислила и одлучила да се породи во Белград.