Home INFO После ова видео, никој нема да остане рамнодушен: Карлеуша со гол задник...

После ова видео, никој нема да остане рамнодушен: Карлеуша со гол задник во Дубаи

13
реклама:Лето во Банско

Со години Јелена Карлеуша е една од најактуелните пејачки во регионот.

Нејзиниот изглед, фотографиите кои таа ги споделува на социјалните мрежи предизвикуваат лавина од реакции од страна на фановите.

Деновиве, Јелена ужива во Дубаи, од каде споделува неверојатно провокативни фотографии и видеа.

Во нејзин стил, облечена во минимално бикини кое повеќе открива отколку што покрива, пејачката не пропушти во фокус на објавите да го стави нејзиното совршено обликувано тело.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------