Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Последната фотографија од Хју Хефнер ќе ве растажи

Последната фотографија од Хју Хефнер ќе ве растажи

SHARE

Хју Хефнер почина минатата недела на 91-година, откако две години се борел со инфекција на грбот.

Поради здравствените проблеми, но и годините, неговата состојба неколку месеци пред смртта драстично се влошила, што покажува и неговата последна фотографија.

Истата е направена во Плејбој вилата, а на неа се гледа како Хефнер полека се движи со помагало, немоќен да оди без помош.

Сликата наводно настанала откако тој гледал филм, а потоа се утаил кон својата соба.

РЕКЛАМИ:
Loading...