Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Постевровизиски со Есма Реџепова: Тоа што пишуваа, ништо не е вистина! (видео)

Постевровизиски со Есма Реџепова: Тоа што пишуваа, ништо не е вистина! (видео)

SHARE

Евровизиската еуфорија заврши.

За жал нашите претставници Есма и Влатко не успеаа да се пласираат во финалето, а завршија претпоследни на листата на втората полуфинална вечер.

За впечатоците, настапот , организацијата и престојот во Малме, екипата на „Екстра Ексклузив“ разговараше со Есма.

– Мислам дека не е само политика во прашање, туку пари се во прашање, изјави таа за „Екстра Ексклузив“ и додаде дека според неа треба да се купи првата награда.

Инаку, таа е презадоволна, вели дека Влатко отпеал многу добро.

Влатко и Есма не само што не влегоа во финале, туку се соочија и со лоша организација.

Што се откри Есма, дознајте од прилогот на „Екстра Ексклузив“.

РЕКЛАМИ:
Loading...