Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Потребите за маратонски секс на Бритни и ја уништија веридбата

Потребите за маратонски секс на Бритни и ја уништија веридбата

SHARE

Бритни Спирс и Џејсон Тревик, нејзинот не суден сопруг се верија во декември 2012 , но во Нова година свршувачка изненадувачки беше раскината.

А, причината конечно излезе на виделина.

41-годишниот Тревик не можел да го издржи сексуалниот маратон, наметнат од страна на Бритни и решил да ја остави.

„Крајот на нивната врска настапи кога Бритни сакаше да има секс секаде. На пример, додека зборуваа по телефон, на работа, зад сцената на X-Factor, па дури и во автомобил пред возачот“, раскажува извор близок на двојката.

Поп ѕвездата сакала и дете од Тревик, но тој не бил сигурен дали сака да стане татко.

Се надеваме дека Бритни во брзо време ќе најде љубовник кој ќе може да го издржи нејзиниот сексуалниот маратон.

РЕКЛАМИ:
Loading...