Home ЗАБАВА Потрошила 100.000 долари за задник како на Ким Кардашијан, ова е резултатот

Потрошила 100.000 долари за задник како на Ким Кардашијан, ова е резултатот

SHARE

Татиана Вилијамс, 42, од Мајами досега направила 100 пластични операции на задникот со цел тој да биде идентичен со оној на Ким Кардашијан.

Таа досега потрошила 100.000 долари, а во нејзиниот задник има 8 килограми силикон.

„Немам проблем да седам на задникот. Кога ќе седнам исто е како и нормален задник, малку потврдо, но е ок“, вели таа.

Инаку Татиана досега има направено и операција на градите и лицето.

РЕКЛАМИ:
Loading...