Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Потврди дека НЕ е бремена: Миранда Кер со гол стомак!

Потврди дека НЕ е бремена: Миранда Кер со гол стомак!

1675
0
SHARE

Миранда Кер сака да е средена од глава до пети за секоја прилика, па дури и кога се работи за патување со авион.

Моделот пристигна во Јапонија во совршен стајлинг со кој ги демантираше гласините дека е бремена.

Миранда на себе носеше цветни панталони, интересни сандали, бело палто и сива кроп-топ маичка.

Со своите стегнати стомачни и совршена фигура само потврди дека не е бремена.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here