Home ШОУ БИЗз Балкан Повеќе не изгледа вака: Оливер Драгоевиќ со прв настап по објавата дека...

Повеќе не изгледа вака: Оливер Драгоевиќ со прв настап по објавата дека има тумор

3308
0
SHARE

Оливер Драгоевиќ на почетокот на август сподели тажна вест со своите фанови.

На пејачот му беше дијагностициран тумор, а сега за прв пат се појави во јавност. Тој имаше настап во Сплит на настанот „Верувај во љубов“, посветен на борбата против рак.

Оливер во јавност се појави без коса и видно ослабен.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here