Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Повторно е брутално секси, Јелена Карлеуша во нова сина провокативна комбинација (фото+видео)

Повторно е брутално секси, Јелена Карлеуша во нова сина провокативна комбинација (фото+видео)

33
реклама:Лето во Банско

Откако повторно го сврте вниманието на јавноста врз себе со многуте рози за денот на вњубените, Јелена Карлеуша повторно провоцира.

Повторно е брутално секси, Јелена Карлеуша во нова сина провокативна комбинација (фото+видео)

Овојпат со неколку фотки и видео од нејзината секси комбинација со сини сјајни јакна и чизми стегната во црни хеланки.

Заблагодарувајки се на дизајнерот таа прошета низ улиците во Белград и направи фотосесија за своите Инстаграм фанови кои и овој пат се шашардисаа со лајкови и коментари…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------