Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Повторно ја копира: Кајли Џенер во ист градник како Ким Кардашијан

Повторно ја копира: Кајли Џенер во ист градник како Ким Кардашијан

3118
0
SHARE

Повеќе од очигледно е дека Ким Кардашијан е модна муза за Кајли Џенер која повторно го ископира нејзиниот изглед.

Овој пат не станува збор за цел аутфит, само за долна облека.

Кајли на Инстаграм објави фотографија во градник од тантела, сличен со оној кој Ким го носеше пред некој ден.

Единствената разлика се лентите кои ги имаше кај тинејџерката, но не и кај старлетата.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

На која и стои подобро?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here