Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Повторно промена: Кејт Мидлтон со лажен боб во Лондон

Повторно промена: Кејт Мидлтон со лажен боб во Лондон

SHARE

Кејт Мидлтон како никогаш досега експериментира со својот изглед, поточно со својата коса.

На последното официјално појавување во Лондон, војводката се послужи со трик кој дамите го обожуваат.

Кејт имаше „лажна“ боб фризура.

Косата и беше совршено собрана, а сепак наликуваше на боб, додека на главата имаше шапка.

Ова е уште едно беспрекорно издание на Кејт.