Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Позира во танга: „Порасна“ и задникот на Кендал Џенер

Позира во танга: „Порасна“ и задникот на Кендал Џенер

SHARE

За разлика од нејзините сестри кои се познати по бујните облини, Кендал Џенер го одржува своето тело на модел и никогаш не се фалела со атрибутите.

Малите гради и задник совршено и прилегаат на Кендал, но очигледно и нејзиниот задник порасна.

Моделот на Инстаграм објави фотографија на која позира во танга, а фановите останаа изненадени од бујниот задник.

Погледнете.

???? #freedompanty, new from @laperlalingerie #ad

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

РЕКЛАМИ:
Loading...