Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Позната причината зошто Ирина Шајк плачеше на Вимбелдон

Позната причината зошто Ирина Шајк плачеше на Вимбелдон

SHARE

За време на финалето на Вимбелдон, папараците ја уловија Ирина Шајк како наводно плаче по караница со Бредли Купер, но вистината е многу поинаква.

Зад солзите на моделот се крие нејзината алергија на полен, тврдат блиски извори до двојката.

Ирина тој ден воопшто не се чувствувала добро, тешко дишела и цел ден имала проблем со солзење на очите.

Од друга страна лутиот израз на лицето на Бредли Купер не бил насочен кон моделот туку кон бившиот тенисер Стефан Едберг кој седел веднаш до Ирина.

ирина и бредли купер

РЕКЛАМИ:
Loading...