Home INFO Познатата Северина не била одсекогаш волку згодна (фото)

Познатата Северина не била одсекогаш волку згодна (фото)

реклама:FBE FAKULTET

Хрватската пејачка Северина со години важи за модна икона и секс бомба на балканските простори.

Но од секогаш не била вака згодна.

На интернет повторно е актуелна една ретро фотографија од пејачката, направена во далечната 2009 година.

Пејачката била на одмор во Дубровник, со тогашниот вереник. На фотографијата веднаш се приметуваат нејзините облини, а само неколку години подоцна, сексипилната пејачка го среди своето тело до совшенство.

Без разлика дали „шета“ облини или фит тело, убавата Северина секогаш ќе мами машки погледи.

РЕКЛАМИ:
Loading...