Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Пред одчите на соседите, Јелена Карлеуша легна во тревникот од вилата и...

Пред одчите на соседите, Јелена Карлеуша легна во тревникот од вилата и направи мост (фото)

реклама:Лето во Банско

Меѓу фотките кои Јелена Карлеуша ги објави во меѓувреме на својот Инстаграм профил големо внимание привлекоа оние на кои таа е во дворот од новата вила каде што живеат во Белград и на тревникот направи мост.

Во коментар ја потпиша нејзината ќерка Атина дека таа била фотограф на тие слики па доби куп коментари дека изгледа супер природна и без шминка.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------