Home INFO Пред да стане планетарно популарна, Ким Кардашијан и била помошничка на оваа...

Пред да стане планетарно популарна, Ким Кардашијан и била помошничка на оваа богата девојка!

реклама:ХитКујна канал

Ким Кардашијан и нејзиното семејтво уживаат планетарна популарност изминативе години.

Но пред да излезе од анонимноста, оваа старлета била „потрчко“ на богатата наследничка Парис Хилтон.

И ги масирала стапалата, и ги средувала шкафовите, а Парис ја носела по забави кога немала со кого да излезе!

Но кога Ким Кардашијан почнала да станува конкуренција на Парис, двете ги заладиле односте и престанале да излегуваат заедно.

„Од асистент на Парис Хилтон таа стана самопрогласена стилистка на славните. Пред Ким да стане славна таа беше обична девојка од Ерменија која живееше убав живот во Лос Анџелес. Којзнае дали нејзиниот живот ќе станеше толку екстравагантен да не излезеше пред очите на светот нејзината секс снимка“, изјавил познатиот таблоиден новинар и блогер Перез Хилтон.

РЕКЛАМИ:„НА ТЕПКА“ он-лајн квиз шоу
Loading...