Home INFO Пред да стане популарна, Ким Кардашијан и била “потрчко“ на оваа богата...

Пред да стане популарна, Ким Кардашијан и била “потрчко“ на оваа богата девојка

реклама:G Natural

Светски познатата старлета и риалити ѕвезда денес се вбројува на листата на милијардери и ужива планетарна популарност.

Но пред да излезе од анонимноста, Ким била „потрчко“ на богатата наследничка Парис Хилтон.

И ги масирала стапалата, и ги средувала шкафовите, а Парис ја носела по забави кога немала со кого да излезе!

Но кога Ким Кардашијан почнала да станува конкуренција на Парис, двете ги заладиле односте и престанале да излегуваат заедно.

„Од асистент на Парис Хилтон таа стана самопрогласена стилистка на славните. Пред Ким да стане славна таа беше обична девојка од Ерменија која живееше убав живот во Лос Анџелес. Којзнае дали нејзиниот живот ќе станеше толку екстравагантен да не излезеше пред очите на светот нејзината секс снимка“, изјавил познатиот таблоиден новинар и блогер Перез Хилтон.

РЕКЛАМИ:Hotel Premier Bansko „ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“