Home INFO Пред и потоа: Еве како изгледаше Анастасија Ражњатовиќ пред пластичните операции

Пред и потоа: Еве како изгледаше Анастасија Ражњатовиќ пред пластичните операции

реклама:ХитКујна канал

Таа е убава, богата, популарна, модна икона, пример за многу девојки во регионот.

Анастасија Ражнатовиќ за само неколку години доживеа голема трансформација во својот изглед.

Од девојче со тенки усни и крив нос, до вистинска убавица.

Српските медиуми досега неколку пати пишуваа за нејзините пластични операции, но Анастасија како и нејзината мајка Цеца ги негираа истите.

Но, доколку се погледнат нејзините фотографии од пред некоја година и денес, повеќе од очигледни се естетските промени во нејзиниот изглед.

„Магично“ исчезна неправилниот нос на Анастасија, а нејзините усни и гради се пополни од било кога.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“
Loading...