Home ЗАБАВА Видео Прекрасна божиќна реклама која ќе ве насмее и разнежни (видео)

Прекрасна божиќна реклама која ќе ве насмее и разнежни (видео)

SHARE

Погледнете ја Божиќната реклама на „Sainsbury’s“ која ќе ве насмее и ќе ве потсети на убавата страна на празниците кои ни доаѓаат – споделување на среќата.

Во видеото, мачката Мог прави хаос на божиќното утро, а сепак неочекувано станува херој кој го спасува денот.

Инаку, Мог е познат лик од детските книги на Џудит Кер, која ја напиша и новата приказна за „Sainsbury’s“.

РЕКЛАМИ:
Loading...