Home ШОУ БИЗз Мак сцена Прекрасна фотографија: Тамара Тодевска ја прослави годишнината од брак

Прекрасна фотографија: Тамара Тодевска ја прослави годишнината од брак

SHARE

Тамара Тодевска денеска слави годишнина од брак, а како секоја модерна сопруга, честитката до Александар пристигна преку Фејсбук.

Пејачката ја смени нејзината профилна фотографија и на истата напиша:

„Среќна годишнина љубави“.

Тамара и Мачка се во брак веќе две години, а парот ја има преслатката ќерка Хана.