Home ШОУ БИЗз Мак сцена Прекрасна забава: Симона Поповска се вери!

Прекрасна забава: Симона Поповска се вери!

SHARE

Македонската пејачка Симона Поповска овој викенд направи забава по повод нејзината свршувачка со младиот бизнисмен, Кристијан Поповски.

Парот ги изненади сите откако на социјалните мрежи се појавија фотографии од прославата.

Симона на Фејсбук го покажа прстенот, но и дел од атмосферата.

Честитки!

РЕКЛАМИ:
Loading...