Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Пресладок: Принцот Вилијам го искара палавиот Џорџ

Пресладок: Принцот Вилијам го искара палавиот Џорџ

SHARE

Принцот Џорџ е познат по своето палаво однесување, па не сме изненадени што доби „лекција“ од неговиот татко, принцот Вилијам.

На фотографиите од официјалната посета на Полска и Германија, јасно се гледа дека Вилијам го прекорува Џорџ кој има пресладок израз на лицето.

Инаку ова не е прв пат тој да биде искаран.

Последно беше прекорен за однесувањето на свадбата на Пипа Мидлтон, каде го газеше фустанот на невестата.

РЕКЛАМИ:
Loading...