Home ШОУ БИЗз Мак сцена Преслатка фотографија од бремената Катарина Ивановска

Преслатка фотографија од бремената Катарина Ивановска

SHARE

Најпознатата македонска манекенка Катарина Ивановска е бремена, а повеќе од очигледно е дека ужива во својата блажена состојба.

Нејзиното трудничко стомаче го видовме на плажа во Куба, но овој пат добиваме фотографија директно од Скопје.

На социјалните мрежи Кики објави преслатка фотографија на која го милува своето стомаче додека позира во еден скопски кафе бар.

Според извори блиски до моделот, Кики треба да се породи пред почетокот на летото.

РЕКЛАМИ:
Loading...