Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Преслатка објава: Џесика Алба е бремена по трет пат (видео)

Преслатка објава: Џесика Алба е бремена по трет пат (видео)

SHARE

Џесика Алба и сопругот Кеш Ворен го очекуваат своето трето дете!

36-годишната ѕвезда ја сподели убавата вест со видео на Инстаграм.

На него таа е во друштво на своите ќерки Онор (9), и Хевен (5),а Џесика со едната рака го држи стомакот, додека во другата има балон со бројката 3.

@cash_warren and I are officially going to be outnumbered #babyonboard #herewegoagain ????????????????#blessed????

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Џесика и Кеш се едно од најстабилните холивудски семејства.

Парот се запозна пред 10 години на снимањето на филмот „Фантастичната четворка“, каде Кеш беше главен продуцент.

Во декември 2007 година објавија декла се верени, за во мај 2009 година да се венчаат.

РЕКЛАМИ: ---