Home ШОУ БИЗз Мак сцена Пресреќна: Светски познатиот пејач ја заследи Тамара на Инстаграм

Пресреќна: Светски познатиот пејач ја заследи Тамара на Инстаграм

SHARE

Тамара Тодевска на Инстаграм се пофали со новиот следбеник, кој не е било кој, туку музичката ѕвезда Rag’n’Bone Man.

Ова доаѓа откако пејачката објави неколку видеа на кои Хана танцува на неговиот хит „Human“.

Очигледно новиот „фан“ на Тамара е вушност обожавател на преслатката Хана.