Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Престана да користи ботокс: Како сега изгледа лицето на Кортни Кокс

Престана да користи ботокс: Како сега изгледа лицето на Кортни Кокс

SHARE

„Пријателката“ Кортни Кокс последниве години стана повторно актуелна со своето екстремно затегнато лице и чуден изглед.

Но, актерката пред неколку месеци изјави дека пред крајот на минатата година престанала да користи ботокс и филери.

„Повеќе не користам ботокс. Се чувствувам подобро бидејќи повторно личам на себе“, изјави Кортни.

Актерката последен пат во јавност беше забележана пред неколку месеци со ќерката, а светот ги виде првите бори на нејзиното лице.

РЕКЛАМИ:
Loading...