Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Пресврт: Амбер Хард сепак нема да поднесе тужба за насилство против Џони...

Пресврт: Амбер Хард сепак нема да поднесе тужба за насилство против Џони Деп

SHARE

И покрај тоа што Амбер Хард за медиумите изјави дека за време на бракот со Џони Деп физички била малтретирана, а за тоа се појавија и фото докази, сепак актерката нема да поднесе тужба против сопругот.

Причината за оваа одлука наводно е бидејќи Амбер сеуште била вљубена во Деп.

Џони Деп и Амбер Харт

Според пишувањето на светските медиуми, актерката на денот кога била претепана од Деп повикала полиција, но не поднела пријава.

Многу брзо потоа се појавија и фотографии од претепаната Амбер, но што навистина се случува помеѓу парот никој не знае.

амбер харт

РЕКЛАМИ:
Loading...