Home ШОУ БИЗз Балкан Пресврт: Убиецот на Јелена Крсмановиќ сигурно сте го виделе на ТВ

Пресврт: Убиецот на Јелена Крсмановиќ сигурно сте го виделе на ТВ

98
0
SHARE

Српски „Курир“ денеска пишува дека убиецот на Јелена Крсмановиќ, конечно е познат, но ќе се чека додека да и се соопшти идентитетот на јавноста.

Психолозите и полицајците кои го водат случајот, велат дека монструмот кој брутално ја уби Јелена, често се појавува на телевизија и во медиумите.

Ова го вели физијатарот и парапсихолог кој го води случајот, а досега решил 180 случаи.

Клопчето за Јелена се повеќе се одмотува, таа беше убиена на 2 април на насипот кај Борча, во Црвенка.

јелена крсмановиќ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here