Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Претера со ботоксот: Лицето на Памела Андресон „заледено“

Претера со ботоксот: Лицето на Памела Андресон „заледено“

94
0
SHARE

Памела Андерсон и во 50-тите години од животот сеуште важи за секс симбол, а за својот последен роденден актерката реши да се почести со пластична операција.

Но, по крајните резулати многумина сметаат дека тоа воопшто не и било потребно.

На последното појавување Памела го покажа своето „ново“ затегнато лице, кое изгледаше не природно.

памела андерсон ботокс

Таа едвај се смееше и го мрдаше лицето, односно изгледаше како восочна фогура позирајќи со својот син Брендон.

Погледнете.

памела андерсон ботокс

памела андерсон ботокс

памела андерсон ботокс

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here