Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Претерано деколте: Криси Теиген ќе ги „изгубеше“ градите во Венеција

Претерано деколте: Криси Теиген ќе ги „изгубеше“ градите во Венеција

SHARE

Криси и Џон Леџенд, деновиве уживаат во Венеција од каде објавуваат фотки на социјалните мрежи.

И додека тие ги разгледуваат убавините на овој град, сите гледаат во деколтето на моделот.

За прошетка низ Венеција, Криси не е соодветно облечена, односно нејзиното длабоко деколте едвај ги задржа бујните гради.

Инаку пред неколку дена таа повторно облече првокативна кошула од која повторно и ѕиркаа големите гради.

РЕКЛАМИ:
Loading...