Home ЗАБАВА Tv + Reality Претседателот Обама читаше „злобни твитови“ во шоуто на Џими Кимел (видео)

Претседателот Обама читаше „злобни твитови“ во шоуто на Џими Кимел (видео)

SHARE

Како и за познатите ѕвезди, луѓето пишуваат „лоши твитови“ и за претседателите.

Овој пат, еден од најмоќните луѓе во светот, претседателот на САД, Барак Обама, во шоуто на Џими Кимел читаше „лоши твитови“ за него.

Во позадина, додека Обама чита што Твитер пишува за него, свири „Everybody Hurts“ на групата R.E.M.

Погледнете го видеото.

РЕКЛАМИ:
Loading...