Home ШОУ БИЗз Ѕвезди Пристигнаа во Милано: Џорџ и Амал Клуни прв пат во јавност со...

Пристигнаа во Милано: Џорџ и Амал Клуни прв пат во јавност со близнаците

SHARE

Џорџ и Амал Клуни минатиот месец станаа родители на близнаците Александар и Ела, а среќните родители досега немавме можност да ги видиме во јавност.

Сепак папараците успеаа да го фатат славниот пар додека излегуваше од приватниот џет во Милано.

Клуни и Амал беа во опуштено издание, а близнаците беа во бел транспортер убаво скриени од љубопитните папараци.

РЕКЛАМИ:
Loading...