Home ШОУ БИЗз Балкан Продуцентот ја малтретира Цеца

Продуцентот ја малтретира Цеца

SHARE

Светлана Ражнатовиќ реши малку да се забавува и го посети клубот „JIMMY’S“ во Србија.

Цеца пристигнала со нејзиниот пријател продуцентот Мили кој таа вечер заедно со неговиот бенд настапувал во клубот.

Тој работи заедно со фолк ѕвездата на нејзиниот нов албум, кој мора да биде завршен до концертот на Ушче.

„Мили ме малтретира во студио“, се пожалила Цеца која напорно работи на новиот албум.

Фолк ѕвездата се подготвува за нејзиниот голем концерт на Ушче, а новиот албум треба да излезе на 15 или 17 јуни.

РЕКЛАМИ:
Loading...