Home ШОУ БИЗз Балкан Проклетството продолжува: По смртта на мајката на Јелена, уште една несреќа во...

Проклетството продолжува: По смртта на мајката на Јелена, уште една несреќа во семејството

SHARE

Владимир Марјановиќ, свекорот на убиената пејачка Јелена Марјановиќ, доживеал срцев удар вечерта пред погребот на неговата сваќа Зорица Крсмановиќ, дознава српски „Телеграф“.

Откако Владимир вчера не се појави на погребот, новинарите го прашале неговиот син Зоран зошто не бил присутен татко му.

„Мојот татко синоќа доживеа срцев удар и најверојатно лекарите ќе му вградат уште еден стент“, кратко договори Зоран.

јелена крсмановиќ и зоран

РЕКЛАМИ:
Loading...