Home ШОУ БИЗз Мак сцена Промена на имиџот:Елена Велевска стана русокоса!

Промена на имиџот:Елена Велевска стана русокоса!

SHARE

Провокативниот изглед е заштитниот знак на Елена Велевска.

Пејачката на социјалните мрежи секојдневно објавува фотографии на кои позира со провокативни модни комбинаци, но никогаш не ја менува својата фризура.

Сепак и тоа се случи!

Елена на социјалните мрежи објави фотографија на која е со кратка боб фризура и плус е русокоса.

Пејачката со ваков имиџ дава изјава за бугарска телевизија, а станува збор за перика и моментална промена на имиџот.

Како ви се допаѓа?